Site Overlay

Vyplouváme – červencové vodní Microadventure

Není většího dobrodružství než objevitelská plavba. Co takhle okusit trochu zašlé romantiky a vyplout se do neznáma na potoce nebo řece za domem?

  • Pohodové „Vypluj“ – Sežeň si cokoliv, na čem se dá plavat. Kruh, starou duši od traktoru nebo třeba nafukovací žirafu. Najdi nejbližší řeku a pár kamarádů a vyražte na plavbu.
  • Dobrodružné „Objevuj“ – Vem si loď a najdi co nejzarostlejší potok nebo říčku, ve které teče alespoň trochu vody. A dostaň se, co nejdál po proudu. Pankáči to můžou zkusit i proti proudu. Možná, že se dostaneš jen pár metrů, možná víc půjdeš než popluješ, ale možná budeš první, který se o něco takového vůbec pokusil.
  • Odvážné  „Postav“– Nechce se ti táhnout loď cestou necestou? Pak si zkus vytvořit vor, na kterém se bude dát plout. Čím víc přírodního materiálu využiješ tím líp, ale pokud máš plný sklep PET flašek, tak využij třeba je.

Výzva měsíce: Trošku se inspiruj od skautů a každý den po dobu jednoho měsíce zkus udělat minimálně jeden dobrý skutek. Tvoje karma to ocení.

 

Když nějaké dobrodružství podnikneš, tak neváhej a poděl se o zážitky. Na sociálních sítích můžeš využít hashtagy #microadventuresCZ, #drobnedobrodruzstvi nebo #piknikuvklub

 

Tip: 12.7 vyplouvá Piknikův klub na Vltavu. Mrkni na FB…