Site Overlay

První jarní koupání

Přijali jste březnovou výzvu a celý měsíc jste se sprchovali studenou vodou? Pak zúročte vaše snažení a absolvujte s námi v dubnu osvěžující koupání, které je drobným dobrodružstvím tohoto měsíce.

Tady jsou tři možnosti, jak na to:

  • Pohodové  „Vykoupej se v přírodě“– Najdi si pěkný rybník nebo řeku, udělej si výlet a zakonči ho jarní koupelí. Nebo se vykašli na přípravy a nech to náhodě. Na nějakou vodu vždycky narazíš.
  • Dobrodružné „Zaplavej si“ – Pokud ti nestačí jen takové lehké otužení, tak si pořádně zaplav – alespoň 5 minut. A klidně si předem rozdělej oheň, ať se máš po plavání kde ohřát.
  • Odvážné „Doplav na ostrov“ – Chceš se cítit jako Robinson? Sbal si věci na spaní do nepromokavého obalu, najdi na blízké řece nebo rybníce ostrov a na ten doplav. Přespi tam a těš se, jak ráno budeš plavat zpátky na břeh.

Výzva měsíce: Každý den 5 minut medituj. Ještě jsi nikdy nemeditoval? Je to jednoduché – pohodlně si sedni nebo lehni a 5 minut pomalu a zhluboka dýchej. ..

Tip: Pokud jsi z Prahy, tak na konci dubna budeme organizovat hromadné koupání ve Vltavě. Více informací bude na našem Facebooku

 

Neváhej a poděl se o zážitky z mikrodobrodružství, třeba tím inspiruješ někoho dalšího. Na sociálních sítích můžeš využít hashtagy #microadventuresCZ, #drobnedobrodruzstvi nebo #piknikuvklub

 

Dočetl jsi se až sem a říkáš si „What the FAQ?“. Pak ti zkusíme odpovědět:

  • Co to jsou ty Microadventures?

Obecné informace k nim najdeš v předchozím článku

  • Co si mám vzít s sebou?

Drž se hesla čím míň, tím líp. Tenhle měsíc jsou potřeba pouze plavky a ručník a možná ani to ne.

  • Můžu to absolvovat ve více lidech?

Jasně, není to soutěž, ale nabídka zažít něco netradičního.

  • Mám ještě další důvody, proč do toho nechci jít…

Zkus je pro jednou hodit za hlavu a prostě to zkus. Nebo nám napiš, třeba něco vymyslíme…